Adelaarskalender LSG 1

In onderstaande tabel kunt u alle resultaten van LSG 1 (top 100) vinden vanaf het seizoen 1935-1936 t/m 2016.
Bij enkele seizoenen missen er nog wat partijen. Als u inzage wilt hebben in de details, kunt u contact opnemen of een reactie achter laten.

NaamPuntenPartijenPercentageEerste partijLaatste partijJaren
Leon Konings135,526750,8%1973200734
Edwin van Haastert113,519358,8%1993201623
Stefan van Blitterswijk8216150,9%1992201523
W.G. Demmendal78,516348,2%1940196828
Dirk Sikkel76,514552,8%1970199424
Michiel Bosman73,516544,5%1996201620
C. B. (Carel) van den Berg73,511563,9%1940197131
Charles Kuijpers7112258,2%1970198919
Henk van Putten7012755,1%1982199816
W.H. v.d.Nat6814048,6%1935197136
Mark van der Werf67,512554,0%2002201614
Rudy van Wessel6612752,0%1999201617
Jan Tolenaar65,511756,0%1973199320
J.P.C. (Hans) Wichers65,510960,1%1968198719
Wim Heemskerk62,511255,8%1976201438
Martin Roobol6212948,1%1995201621
Joan Baart598867,0%1972198917
A. de Groot51,510549,0%1950197121
Eelke Wiersma519653,1%2005201611
W. van der Woude518560,0%1936195822
Th. (Theo) van den Oord jr.478555,3%1949196415
H. Th. (Harro) Weiland46,59350,0%1953197118
J.C. (Jacob) Kort467363,0%1961197211
J. van Steenis sr.42,58649,4%1937196326
Jan-Willem de Jong37,56359,5%200920167
Arthur Pijpers37,55568,2%200920167
G. Bosscha35,57348,6%1935195722
Tom Middelburg347644,7%200020099
Raoul van Ketel337842,3%1987201628
P. Horchner326053,3%1963197916
Eelco Kuipers325261,5%1995201520
Machiel de Heer30,55456,5%1993200714
Adriaan Clemens304566,7%198619915
Joop Bakker296147,5%1972198917
A.G. de Blecourt276045,0%1935195621
A.E.J. Modderman26,54558,9%1938195820
RAG de Graaff265646,4%199320007
J. Toorman264854,2%196419739
Tjaco Ossewaarde25,54952,0%1974198511
Ik Oei253865,8%1978199820
A.A. Idema24,54653,3%194519538
Aad van Moorsel244949,0%198419939
Maarten Strijbos243568,6%199419984
Jeroen Blokhuis235046,0%200320107
M. van Steenis233467,6%195319585
J. Westra22,54747,9%1935196025
J.J. Wouters22,53466,2%196019666
Wybe Wiebes21,54547,8%1963198522
Ruud Dobbelaar213756,8%1973199017
Jan Smeets213658,3%199920034
M.M. Segaar20,55041,0%1935196025
B. V. Bekker20,54248,8%1952197119
I. Zitman20,53755,4%1935194611
P.C. van Arkel19,53752,7%195019588
J. Droste193259,4%1936195721
L.J. Tummers192965,5%194119498
Henk Smout18,54640,2%197019766
Kees van Zijp18,53257,8%198319885
Ivo Wantola183748,6%200420128
Annemarie Benschop17,53648,6%198919956
H.P. van der Spek173450,0%196219675
A.J. Rotteveel173056,7%1940195010
A. van Oosten172860,7%196219675
D.D. van Geet172763,0%196519738
A. Th. Van Deursen16,52761,1%196419695
Peter Passenier15,53051,7%198919945
Theun van der Vorm15,52757,4%198619904
Jan Sprenger15,52367,4%201320163
Chiel van Oosterom152755,6%200720103
Erik de Vries152755,6%1967199225
R.D. (Rolf) Westra152755,6%195719625
Eugene Rebers142948,3%200020033
Mark Thiele142751,9%198919967
W.L. Groeneveld142458,3%195519616
Ruud Mieremet13,52554,0%1972199018
Predrag Nikolic13,52067,5%201320163
Tom Wiley131968,4%198719969
T. Blange122450,0%195719625
Remko van der Erf122254,5%199420006
L.J. Rutten121866,7%193519383
R. Keyser121770,6%197019733
Theunis Stelling11,52350,0%199119954
John van der Wiel11,52252,3%200520083
Hans Kemperman11,52252,3%197319763
Folkert-Jan Geertsma112937,9%1973201441
J. (Joost) van Steenis jr.10,52052,5%195519616
Klaas Hagendijk10,51858,3%198219908
Marc Erwich10,51380,8%200020022
E. van der Wolk101471,4%196719714
Frans Erwich9,52538,0%197819813
Frank Erwich9,51659,4%199920012
M. Koert9,51659,4%193519383
R.H. van Dijk92142,9%194819579
Christov Kleijn91656,3%200720092
Michel Hocks8,51750,0%198519927
Jorgen Henseler8,51653,1%198319852
R.M. van de Waall81844,4%196219697
J. Orbaan81844,4%194119476
Leonard Verburg81650,0%197519805
Frank den Herder81553,3%197119743

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*