Adelaarskalender LSG 1

In onderstaande tabel kunt u alle resultaten van LSG 1 (top 100) vinden vanaf het seizoen 1935-1936 t/m 2017-2018.
Bij enkele seizoenen missen er nog wat partijen. Als u inzage wilt hebben in de details, kunt u contact opnemen of een reactie achter laten.

NaamPuntenPartijenPercentageEerste partijLaatste partijJaren
Leon Konings13626951%1973200734
Edwin van Haastert126,521160%1993201825
Michiel Bosman84,518446%1996201822
Stefan van Blitterswijk82,516351%1992201523
W.G. Demmendal78,516348%1940196828
Dirk Sikkel76,514553%1970199424
Rudy van Wessel7614353%1999201819
Mark van der Werf75,514154%2002201816
C. B. (Carel) van den Berg73,511564%1940197131
Charles Kuijpers7112258%1970198919
Henk van Putten7012954%1982199816
W.H. v.d.Nat6814049%1935197136
Jan Tolenaar65,511756%1973199320
J.P.C. (Hans) Wichers65,510960%1968198719
Martin Roobol63,513447%1995201722
Wim Heemskerk62,511256%1976201438
Joan Baart598867%1972198917
Eelke Wiersma58,511252%2005201813
A. de Groot51,510549%1950197121
W. van der Woude518560%1936195822
Arthur Pijpers49,57269%200920189
Th. (Theo) van den Oord jr.478555%1949196415
H. Th. (Harro) Weiland46,59350%1953197118
J.C. (Jacob) Kort467363%1961197211
Jan-Willem de Jong45,57858%200920189
J. van Steenis sr.42,58649%1937196326
G. Bosscha35,57349%1935195722
Tom Middelburg347645%200020099
Eelco Kuipers33,55462%1995201520
Raoul van Ketel337842%1987201528
P. Horchner326053%1963197916
Machiel de Heer31,55656%1993200714
Adriaan Clemens304567%198619915
Joop Bakker296148%1972198917
A.G. de Blecourt276045%1935195621
RAG de Graaff275847%199320007
A.E.J. Modderman26,54559%1938195820
J. Toorman264854%196419739
Tjaco Ossewaarde25,54952%1974198511
Ik Oei253866%1978199820
Maarten Strijbos253768%199419984
A.A. Idema24,54653%194519538
Aad van Moorsel244949%198419939
Jeroen Blokhuis235046%200320107
M. van Steenis233468%195319585
J. Westra22,54748%1935196025
J.J. Wouters22,53466%196019666
Wybe Wiebes21,54548%1963198522
Ruud Dobbelaar213757%1973199017
Jan Smeets213658%199920034
Jan Sprenger213266%201320185
M.M. Segaar20,55041%1935196025
B. V. Bekker20,54249%1952197119
I. Zitman20,53755%1935194611
Predrag Nikolic203165%201320185
P.C. van Arkel19,53753%195019588
J. Droste193259%1936195721
L.J. Tummers192966%194119498
Henk Smout18,54640%197019766
Kees van Zijp18,53258%198319885
Ivo Wantola183749%200420128
Annemarie Benschop17,53649%198919956
H.P. van der Spek173450%196219675
A.J. Rotteveel173057%1940195010
A. van Oosten172861%196219675
D.D. van Geet172763%196519738
A. Th. Van Deursen16,52761%196419695
Peter Passenier15,53052%198919945
Theun van der Vorm15,52757%198619904
Chiel van Oosterom152756%200720103
Erik de Vries152756%1967199225
R.D. (Rolf) Westra152756%195719625
Eugene Rebers142948%200020033
Mark Thiele142752%198919967
W.L. Groeneveld142458%195519616
Ruud Mieremet13,52554%1972199018
Tom Wiley131968%198719969
T. Blange122450%195719625
Remko van der Erf122255%199420006
L.J. Rutten121867%193519383
R. Keyser121771%197019733
Jelmer Jens121771%201620182
Theunis Stelling11,52350%199119954
John van der Wiel11,52252%200520083
Hans Kemperman11,52252%197319763
Folkert-Jan Geertsma112938%1973201441
J. (Joost) van Steenis jr.10,52053%195519616
Klaas Hagendijk10,51858%198219908
Marc Erwich10,51381%200020022
E. van der Wolk101471%196719714
Frans Erwich9,52538%197819813
Frank Erwich9,51659%199920012
M. Koert9,51659%193519383
R.H. van Dijk92143%194819579
Christov Kleijn91656%200720092
Michel Hocks8,51750%198519927
Jorgen Henseler8,51653%198319852
R.M. van de Waall81844%196219697
J. Orbaan81844%194119476
Leonard Verburg81650%197519805

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Top