Seizoen 2015/2016

In het seizoen 2015/2016 is Arthur Pijpers wederom clubkampioen geworden. Dit jaar moest hij daarvoor nog wel een play-off vierkamp spelen. In het rapidschaken zegevierde Ornett Stork. Het “Zwitsers” werd gewonnen door Jan Willem de Jong.

Eindstand eerste helft
Eindstand tweede helft
Snelschaken: 1 | 2 | 3 | 4
Eindstand Zwitsers Groep A
Eindstand Zwitsers Groep B
Eindstand Rapid

Eindstand eerste helft

RkNameELOTPRPnts#OldTotalNewRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10Rnd 11
1Arthur Pijpers242126998.59100.00852.37100.006B17W13B142430424304W12B18W111B10B15W½
2Jan-Willem de Jong243324736.0780.62656.8884.3442430424305B19W1424303B11W022B10R0B16W1
3Raoul van Ketel225722156.51076.39591.5179.1023W113B11W024B1424302W06B05W½4B110W121B1
4Robert Straver212622167.01076.80588.4278.8538W141B119W114B½8W11B013B16W½3W04243017B1
5Erik Oosterom201822366.5977.70586.1278.6742430424302W044B146W120B½41W13B½17W16B11B½
6Justin Senders198221985.5977.98553.0876.021W040B117W116B142430424303W14B½8B15W02B0
7Rudy van Wessel239423104.0669.08489.6670.9412W11B055W½19B14243013W½16B142430424300R42431
8Marcel de Jeu196620805.0970.63479.6770.149B022W14243046W14B012B118W11B06W011B142430
9Wim Heemskerk213923634.0570.53457.2168.348W142430424302B0424300R19B116W10R12B10R
10Herman Heijboer180119385.0966.36437.1466.7444W117W½16B039B112W½424300B½4243022W13B00W½
11Ornett Stork209018864.5965.06418.5765.254243026W037B117B032W½21W130B118B11W08W042430
12Eric van 't Hof204919384.0864.93411.7964.707B04243039B½22W110B½8W023W14243029B19W042430
13Gerrie Bloothoofd213921963.5666.39402.8063.9922B13W04243031B120W17B½4W042430424300R0R
14Marcel Mol215121743.5565.97395.8663.434243031B120W14W½26B017W142430424300R0R0R
15Chris Molsbergen147116415.51060.40392.3263.1417B029W064B147W044W14243035B10B10B½21W00B1
16Ernst Gevers203719553.5862.27391.4363.0724W038B110W16W019B1424307W09B0424304243018B½
17Daan Binnendijk187718694.01064.18389.2962.9015W110B½6B011W14243014B022W020W15B023W½4W0
18Wim Zwinkels186818583.5861.03373.2861.624243035W14243020B½0W10B08B011W0424300B½16W½
19Frans Erwich190319044.51158.47371.9461.5137W128B14B07W016W025B½9W024B038W½40W½32B1
20Aart van de Peut189018574.51162.99371.7561.5047W151W114B018W½13B05W½0W017B023B½22W10B0
21Joop Bakker190417794.51062.53371.3161.4635B½23W½34B036W½4243011B050W½39B½30W115B13W0
22Henk van der Scheer195518874.51161.06369.6261.3313W08B056W112B051W131B117B12W010B020B026W½
23Coenraad Spaans192418833.5960.69358.7960.463B021B½29W145W00W½0W½12B04243020W½17B½42430
24Quirinius van Dorp211222243.0456.89356.4760.2716B142430424303W0424300R0R19W10R0R39B1
25Jan Hellenberg198920323.5659.38351.5559.8833W0424304243051B131W½19W½4243038B10R0R29W½
26Frank Oei202823562.5358.15338.1558.814243011B1424304243014W10R0R0R0R0R22B½
27Jaap Beetrstra171717623.5655.45337.8958.794243042430424300R37B130B½31W00B00R0W144B1
28Arthur Belle189519343.0560.54337.3258.7429B119W042430424300B½0W1424300R0R0W½0R
29Joris Kuipers165915784.51157.36336.0058.6328W015B123B030W040W064B144W10B112W00W025B½
30Luuk Hoogeveen147516343.5854.90328.1758.01424304243048B½29B14243027W½11W00W021B00W½47B1
31Albert Termeulen213619043.0759.50324.6957.7334B½14W051B113W025B½22W027B14243042430424300R
32Rick Derksen187719193.0558.69321.0657.444243042430424300R11B½0W½0R56B10R0W119W0
33Edwin van Haastert239325582.0259.23320.7157.4125B14243042430424300R0R0R0R0R0W10R
34Rolf Corstjens200421042.5458.34305.8456.2231W½52B021W14243042430424300R0R0R35B10R
35John Kettenis153716133.0856.81295.5355.3921W½18B063W½424304243046B115W0424300B134W00W0
36Frank Korving174518643.0556.92292.2855.1365W½424304243021B½424300R38B00R48W146W10R
37Rob Uittenbogaard160915013.5951.28291.6355.0819B04243011W064B127W04243046B00W½0W144W00W1
38Dirk Sikkel193418272.5656.52287.4154.744B016W047B142430424304243036W125W019B½0R0R
39Bart van den Bosse178217012.5855.89286.9354.7041B056B112W½10W0424300B04243021W½424300B½24W0
40Chris de Weert171816382.0655.47283.7654.45424306W0424314243029B1424300W00R54W½19B½0B0
41Vincent Schenkelaars173418272.0554.92268.3353.2139W14W04243042430424300W15B00R0R0W00R
42Shardul Paricharak140023112.0249.36260.0652.554243042430424300R0R0R0R0R0R64W157B1
43Ivo Wantola238928081.0154.24259.5752.514243042430424300R0R0R0R52W10R0R0R
44Chiel Kuiper144114883.01052.35254.5652.1110B064W146B05W015B056W129B04243057W037B127W0
45Vincent Fructuoso213024871.0152.67242.6151.1542430424304243023B10R0R0R0R0R0R0R
46Frank Hordijk167715552.0651.86236.8150.69424304243044W18B05B035W037W1424300R36B00R
47Daan Vernooy158114882.0751.36235.7050.6020B04243038W015B163W½42430424300B½0R0W030W0
48Adriaan Schouten155016362.5447.99225.8549.81424304243030W½424300R0R56B10R36B00R70W1
49Peter van der Hoeven168019291.5251.13224.6649.714243042430424300R0R0R0R0W10R0B½0R
50Adinda Serdijn199920361.5251.07222.5349.544243042430424300R0R51W121B½0R0R0R0R
51Michiel Zeevaarder177016001.5850.04218.9649.2656W120B031W025W022B050B00W½4243042430424300W0
52Michiel van Wissen224521921.0250.65216.5349.064243034W142430424300R0R0R43B00R0R0R
53Ruud Dobbelaar160018281.5244.57212.6748.754243042430424300R0R0R0B½0R0R0R0W1
54Michael Kubbenga183419721.5250.15211.9848.704243042430424300R0R0R57W10R40B½0R0R
55Mark van der Werf241623960.5149.52206.7548.2842430424307B½424300R0R0R0R0R0R0R
56Robin Schenkelaars163613352.0947.75205.6148.1951B039W022B04243164W144B048W032W061B066B142430
57Wybe Evenhuis182814402.0548.59203.9548.064243042430424300R0R0R54B064W144B10B042W0
58Jaap van der Heijden181917701.0247.05183.4446.414243042430424300R0R0R0W10R0R0R0B0
59Jan Verheijen155816021.0246.04164.7044.914243042430424300R0R0R0R0W10R0B00R
60Peter Aalders188318391.0146.00163.9444.8566B14243042430424300R0R0R0R0R0R0R
61Maurice Walraven156016031.0245.17154.9144.134243042430424300R0R0R0R0R56W10B00R
62Folkert-Jan Geertsma195916940.5345.18154.5544.104243042430424300R0B00B00R0R0R0B½0R
63Don van den Biggelaar170615181.0345.18153.3644.00424304243035B½4243047B½0R0R0R0R0W00R
64Stanley Bingen124511411.01039.80146.5343.454243144B015W037W056B029W066W057B00B042B00B1
65Wilfried Binnendijk182717470.5143.98139.4542.8936B½4243042430424300R0R0R0R0R0R0R
66Puck de Wit1276F12761.0442.30129.5542.0960W04243042430424300R0R64B10R0R56W00W0
67Gerard Vink173014800.5241.95123.1941.594243042430424300R0R0R0B½0R0R0R0B0
68Gert Helffrich120010591.0239.4987.3838.724243042430424300R0R0R0R0R0W070W10R
69Marcel Hermans185513000.0138.5476.1837.824243042430424300R0R0R0B00R0R0R0R
70Chichung Lam12006370.0233.3320.1933.334243042430424300R0R0R0R0R0R68B048B0
Naar boven

Eindstand tweede helft

RkNameELOTPRPnts#OldTotalNewRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10Rnd 11
1Raoul van Ketel225425259.010100.00833.36100.0013W17W15B115B16W14B12B1424303W19B18W0
2Arthur Pijpers243323216.0874.89613.4581.794243036B14243016B144W1424301W00W08B14W13B1
3Justin Senders198221956.0980.76603.1180.934243014W19B16W04243010B14W17B11B012W12W0
4Robert Straver212422007.01173.57576.2378.7054W112B115W049W133B11W03B06W17B12B05W1
5Wim Zwinkels186820575.5977.08554.4476.9017W10B11W00W½424300B½8B1424316W10B½4B0
6Erik Oosterom211021276.01069.38509.0273.1460B143W1424303B11B031W½15W14B05B07W½13B1
7Henk van der Scheer194020666.01169.04507.7873.038W11B010W½12B131B032W118B13W04W06B½30W1
8Eric van 't Hof205420155.0964.40498.8672.297B0424304243036B110W½26B15W025B½2W013W11B1
9John Kettenis153718575.0867.18476.8970.47424300B13W0424310W116B025W1424300B11W00B1
10Ornett Stork208420424.5862.67436.8467.1612W061B17B½19W½8B½3W042430424304243022B114W1
11Sikuan Lam1695F16955.5861.51416.6665.48424304243035W058B117W036B½4243056W143B121W129B1
12Frans Erwich192918965.0966.68416.1065.4410B14W0424307W043B127W½32B114W½29B13B00R
13Daan Binnendijk190518904.51062.63375.3662.061B04243059W125B055W½22W134B020B126W18B06W0
14Joop Bakker182817374.0862.26372.9161.8626W½3B04243035B½23W½21B137W112B½424304243010B0
15Edwin van Haastert240521943.0562.90371.9361.7816B150W14B11W042430424306B0424300R0R0R
16Jonathan Faydi197021033.0561.36352.6360.1815W026B139B12W0424309W142430424300R0R0R
17Robin Schenkelaars158116964.0760.63347.1359.735B04243023W029W011B14243066W14243035B146W10R
18Wybe Evenhuis182820683.0460.20342.0059.30424304243036W10B1424300R7W00R0R0B10R
19Rudy van Wessel239722983.0560.16341.0159.224243031W½4243010B½53B1424300R0B00R45W10R
20Ernst Gevers207720413.5554.92340.2059.154243042430424300R0R0R45B113W030B½53W125B1
21Chris Molsbergen147115674.51056.71327.2758.0840W00B058B126W00B114W035B1424300W111B00B½
22Jaap Beetstra171717283.5759.40326.7858.040B052W142430424300W½13B043B1424300B110W00R
23Gregor Waskowsky1590F15904.0955.16326.5358.0258W½29B017B148W014B½35W128B0424304243026W00B1
24Herman Heijboer180121653.0354.54322.3057.6735W14243042430424300W10R0R0R0R0R0B1
25Luuk Hoogeveen149315923.0857.90321.4957.600B135B½4243013W129W0424309B08W½0B04243020W0
26Michael Kubbenga183417963.0758.30321.4957.6014B½16W04243021B1424308W04243045W½13B023B10R
27Bart van den Bosse178219193.0458.34316.7457.21424300W½424304243035B112B½0R0R0R0B10R
28Chris de Weert176922603.0353.32314.2457.004243042430424300R0R64B123W10R0R0R0W1
29Beau van der Marck1734F17343.0557.44313.3756.934243023W14243017B125B1424300R0R12W00R11W0
30Coenraad Spaans192418162.5857.18311.5756.7841W00B½44W00B1424300B0424304243020W½0W½7B0
31Ivo Wantola238122972.0357.48310.9456.734243019B½42430424307W16B½0R0R0R0R0R
32Maurice Walraven156617273.0657.33304.4056.190W1424304243037W1424307B012W00R0W043B10R
33Vincent Schenkelaars173418992.5456.63295.6255.46424300B1424300W14W0424300R0R0R0W½0R
34Jan Hellenberg199724632.0256.24294.3355.354243042430424300R0R51W113W10R0R0R0R
35Chiel Kuiper141514474.01151.90278.0754.0124B025W½11B114W½27W023B021W046B017W058B167W1
36Aart van de Peut188016222.5749.09271.2853.4456B12W018B08W00B011W½4243042430424300R0B1
37Rob Uittenbogaard160915292.0651.24261.4052.6246W10W04243132B00W½4243014B042430424300R0W½
38Arthur Belle189521241.5252.81250.4051.714243042430424300W10R0B½0R0R0R0R0R
39Don van den Biggelaar169117132.0452.10241.9551.01424300B116W00W042430424300R0R0R0W10R
40Jaap van der Heijden182716922.0449.05241.6650.9921B10B½42430424300B0424300R0R0R0R0W½
41Albert Termeulen215524871.0151.83238.5150.7330B14243042430424300R0R0R0R0R0R0R
42Folkert-Jan Geertsma195918491.5451.24232.0350.19424300W½424300B½424300B00R0R0R0B½0R
43Daan Vernooy158113782.0849.79220.2449.220B16B0424304243012W04243022W058B111W032W00B0
44Rolf Corstjens205121771.0250.10219.0849.12424304243030B1424302B00R0R0R0R0R0R
45Wim Heemskerk215918201.5545.52215.3048.814243049B042430424300R0R20W026B½0R19B052W1
46Ivo Schoonman167215672.0449.54213.9948.7037B04243052B142430424300R0R35W10R17B00R
47Rick Derksen186217251.5349.52211.9448.53424300B0424300B1424300R0R0R0R0W½0R
48Loek Veenendaal192521531.0149.03209.3348.3142430424304243023B10R0R0R0R0R0R0R
49Igor Coene218721411.0248.72206.7848.104243045W1424304B0424300R0R0R0R0R0R
50Gerrie Bloothoofd213422651.0249.00205.0147.9561W115B04243042430424300R0R0R0R0R0R
51Marcel Hermans185517191.5343.80204.5247.914243042430424300R0W½34B00R0R0R0R0W1
52Joris Kuipers165913342.0746.55181.9946.050B022B046W0424304243058W153B0424300R67W145B0
53Frank Korving174518551.0346.97181.9346.044243042430424300R19W00R52W10R0R20B00R
54Ik Oei202818141.0245.60165.9144.724B04243063W142430424300R0R0R0R0R0R
55Peter Passenier197619070.5144.94158.1044.074243042430424300R13B½0R0R0R0R0R0R
56Puck de Wit1271F12711.0542.99136.3842.2736W00W042430424300W04243058B111B00R0R0R
57Sjoerd Kleiheeg1764F17640.5142.85133.5442.034243042430424300R0R0R0R0R59B½0R0R
58Stanley Bingen127010391.51041.72128.1041.5823B½0B021W011W04243052B056W043W067B135W00W0
59Michiel Zeevaarder176214860.5341.80121.1541.01424304243013B0424300B00R0R0R57W½0R0R
60Peter Aalders188315470.0139.8799.5339.226W04243042430424300R0R0R0R0R0R0R
61Marcel Mol212514510.0239.5295.3838.8750B010W04243042430424300R0R0R0R0R0R
62Gert Helfferich113712310.5239.1590.6538.48424300W042430424300B½0R0R0R0R0R0R
63Adriaan Schouten150014650.0139.0088.8038.33424304243054B0424300R0R0R0R0R0R0R
64Wilfried Binnendijk182712060.0137.0266.1536.454243042430424300R0R28W00R0R0R0R0R
65Jan Verheijen155811300.0136.5259.9335.940W04243042430424300R0R0R0R0R0R0R
66Arjo Andriga150010180.0135.5949.0035.034243042430424300R0R0R17B00R0R0R0R
67Matin Asmadal680F6800.0333.3328.5033.334243042430424300R0R0R0R0R58W052B035B0
Naar boven

Eindstand Zwitsers Groep A

No.NaamScoreWPSBPSrat.TPRW-We
1De Jong, Jan-Willem6.028.022.7523.524332556+0.99
2Wantola, Ivo5.533.025.5023.023892510+1.17
3Pijpers, Arthur5.029.519.7522.524212420+0.16
4Van der Werf, Mark5.028.018.5019.524162435+0.18
5Van Wessel, Rudy4.530.017.7520.523942325-0.24
6Van Ketel, Raoul4.525.013.0017.522572251+0.10
7Senders, Justin4.525.013.0017.019822398+2.55
8Straver, Robert4.024.511.2517.521262193+0.51
9Van Wissen, Michiel3.529.011.7518.022452167-0.65
10Van Dorp, Quirinius3.525.59.2514.021122147+0.23
11Termeulen, Albert3.525.08.7514.521362081-0.56
12Corstjens, Rolf3.524.510.5014.520042184+1.31
13Hellenberg, Jan3.524.59.7515.019892111+1.08
14Heemskerk, Wim3.523.010.5013.521391986-0.61
15Van 't Hof, Eric3.520.58.7510.520492105+0.30
16Oei, Ik3.024.59.2513.020282088+0.33
17Oosterom, Erik3.021.08.0011.520181904-0.60
18Stork, Ornett2.525.57.0011.520921968-1.05
19Van der Scheer, Henk2.522.07.009.519551946-0.20
20Erwich, Frans2.519.05.258.519031857-0.34
21Belle, Arthur2.024.06.0010.518951288-0.50
22Fructuoso van der Veen, Vincent2.024.05.5011.521302755+0.27
23Van Drunick, Jan-Willem2.021.05.009.019512026+0.43
24Bloothoofd, Gerrie2.020.04.006.021391906-1.85
25De Jeu, Marcel1.523.05.008.519661799-0.58
26Mol, Marcel1.522.54.507.521511722-2.08
27Jap tjoen San, Linda1.022.03.005.521751182-0.75
28Polak, Alexander1.022.02.505.021092280+0.40
Naar boven

Eindstand Zwitsers Groep B

No.NaamScoreWPSBPSrat.TPRW-We
1Van de Peut, Aart6.027.022.0026.018902079+1.38
2Zwinkels, Wim5.030.019.5022.018681907+0.43
3Van der Heijden, Jaap5.029.021.0018.518191874+0.58
4Aalders, Peter4.527.516.7517.518831947+0.51
5Heijboer, Herman4.527.015.2518.518011747-0.32
6Binnendijk, Daan4.526.015.0017.018771816-0.34
7Van den Biggelaar, Don4.525.513.7516.517061800+1.04
8Bakker, Joop4.523.513.5018.019041840-0.39
9De Weert, Chris4.029.514.7518.517181776+0.68
10Kuipers, Joris4.028.515.2517.516591776+1.11
11Weiland, Harro4.028.014.7518.017921705-0.66
12Zeevaarder, Michiel4.026.012.0017.517701817+0.52
13Schenkelaars, Robin3.523.59.0014.516361653+0.23
14Dobbelaar, Ruud3.523.57.5012.517001750+0.47
15Lam, Sikuan3.523.09.5012.512001602+1.81
16Van der Marck, Beau3.521.58.5011.5140016540
17Schenkelaars, Vincent3.027.08.5013.017341680-0.43
18Hoogeveen, Luuk3.026.510.2514.014751662+1.42
19Kuiper, Machiel3.022.09.0012.514411587+1.26
20Uittenbogaard, Rob3.021.55.508.016091516-0.86
21Walraven, Maurice2.525.59.7512.515661678+0.65
22Vernooy, Daan2.523.07.7510.015811507-0.59
23Hermans, Marcel2.522.55.7510.018551523-2.84
24Bingen, Stanley2.521.55.004.51245723-0.83
25Van den Bosse, Bart2.024.55.0010.017821552-1.76
26Kettenis, John2.020.03.507.015371411-0.90
27Molsbergen, Chris2.018.03.004.01471894-1.17
28Hordijk, Frank1.524.54.257.016771404-1.00
29Warkowsky, Gregor1.020.53.007.01200618618
Naar boven

Eindstand Rapid

RkNameELOTPRPnts#BhzSBRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10
1Ornett Stork208422098.01054.542.7518W115B026W114B13B19W110W14B½6B15W½
2Rudy van Wessel235024726.5564.545.75½R½R½R0R0R12W119B116W19B14B1
3Robert Straver212421366.51059.536.0020W17B14W110B½1W08B19B16W½5B011W½
4Daan Binnendijk190521186.51057.534.0021B113W13B09W016B111W17B11W½10B12W0
5Wim Heemskerk219023896.0562.541.00½R½R½R0R0R24W120B111B13W11B½
6Quirinius van Dorp211220226.01056.031.5022W114B018W17B111W½10B08W13B½1W017B1
7Ik Oei202819786.01051.527.0025B13W016B16W022B114B14W09W½13B½10W1
8Eric van 't Hof208519496.01048.525.0016B110W028B111B½25W13W06B013W½18B19W1
9Marcel de Jeu195620075.51058.527.5019W126B114W14B110W11B03W07B½2W08B0
10Coenraad Spaans192420035.51057.528.2528W18B115W13W½9B06W11B014B14W07B0
11Erik Oosterom211020095.5854.526.25½R½R27B18W½6B½4B018W15W014B13B½
12Ernst Gevers202320815.5553.529.75½R½R½R0R0R2B023W125B121W118W1
13Henk van der Scheer194017725.51049.025.7526W04B022W118B115W016W½17B18B½7W½19W1
14Frans Erwich194018465.01049.519.0027B16W19B01W019B17W021B110W011W020B1
15Bart van den Bosse178218924.5451.528.501R1W110B025W013B1½R½R½R0R0R
16Joris Kuipers165917374.51051.016.758W019B17W026B14W013B½25W12B017W023W1
17John Kettenis155018114.5549.023.75½R½R½R0R0R27W113W021B116B16W0
18Rob Uittenbogaard160917514.01050.513.001B021W16B013W027B119W111B020W18W012B0
19Chris Molsbergen147115904.01043.011.009B016W021B128W114W018B02W027B125W113B0
20Jaap Beetstra171714443.51041.512.253B027W½25B021W028B123W15W018B024B114W0
21Matin Asmadal1444F14443.01045.09.504W018B019W020B126W125B114W017W012B024B0
22Frank Korving174515973.0542.513.756B025W½13B027W17W0½R½R½R0R0R
23Ivo Schoonman165013693.0541.015.25½R½R½R0R0R20B012B024W127W½16B0
24Gert Helferich115014533.0540.014.25½R½R½R0R0R5B027W½23B020W021W1
25Daan Vernooy158114762.51045.010.507W022B½20W115B18B021W016B012W019B027B0
26Gregor Waskowsky1497F14972.5544.014.2513B19W01B016W021B0½R½R½R0R0R
27Chiel Kuiper141514012.51042.08.2514W020B½11W022B018W017B024B½19W023B½25W1
28Stanley Bingen12709082.5437.09.0010B01R8W019B020W0½R½R½R0R0R
Naar boven

Snelschaken avond 4

Naar boven

EINDSTANDEN per groep Ronde 4 LSG Snelschaken
Dinsdag 21 maart 2016
Eindstand Groep 1 Punten
(uit 7)
1 J.W. de Jong 7 WINNAAR
2 A. Pijpers 4,5 3DE
3 R. van Ketel 4
4 D. Binnendijk 0
5 L. Jap 2
6 Q. van Dorp 5,5 2DE
7 C. Spaans 3
8 O. Stork 2
Eindstand Groep 2 Punten
(uit 7)
1 V. Fructuoso 5,5 2DE
2 R. Straver 5 3DE
3 E. van ‘t Hof 6,5 WINNAAR
4 F. Vreugdenhil 1
5 F. Erwich 4
6 H. van der Scheer 0
7 J. Kuipers 3,5
8 C. de Weert 2,5
Eindstand Groep 3 Punten
(uit 7)
1 S. Kleiheeg 0
2 C. Molsbergen 3
3 B. van der Marck 5 3DE
4 A. Schouten 4
5 D. Vernooy 2,5
6 B. van den Bosse 7 WINNAAR
7 M. Walraven 5,5 2DE
8 S. Bingen 1

Snelschaken avond 3

Naar boven

Ronde 3 Snelschaken LSG 2015-2016
Dinsdag 2 februari 2016
Groep 1 Punten (uit 5)
1 A. Pijpers 2
2 M. van der Werf 1,5
3 I. Wantola 1,5
4 J.W. de Jong 5 WINNAAR
5 R. Straver 3
6 V. Fructuoso 2
Groep 2 Punten (uit 5)
1 Q. van Dorp 4 WINNAAR
2 G. Ketzetzis 3,5
3 C. Spaans 0,5
4 J. Faydi 1,5
5 O. Stork 1,5
6 E. van ‘t Hof 4
Groep 3 Punten (uit 4)
1 E. Oosterom 2
2 H. van der Scheer 1,5
3 J. Senders 3,5 WINNAAR
4 M. de Jeu 2
5 J. Hellenberg 1
6 D. Trump 0
Groep 4 Punten (uit 4)
1 F. Erwich 2
2 B. van de Bosse 3
3 D. Binnendijk 4 WINNAAR
4 I. Schoonman 1
5 D. Vernooy 0
6 H. Clinton 0
Groep 5 Punten (uit 4)
1 L. Veenendaal 2
2 J. Kuipers 3 WINNAAR
3 R. Uittenbogaard 3
4 C. Molsbergen 2
5 S. Bingen 0
6 B. Obama 0

Snelschaken avond 2

Naar boven

Ronde 2 Snelschaken LSG 2015-2016
Dinsdag 1 december 2015
Groep 1 Punten (uit 5)
1 I. Wantola 4 WINNAAR
2 R. van Ketel 2
3 J.W. de Jong 4
4 V. Fructuoso 1,5
5 O. Stork 1,5
6 A. Pijpers 3
Groep 2 Punten (uit 5)
1 G. Bloothoofd 2
2 R. van Wessel 4,5 WINNAAR
3 R. Straver 3
4 Q. van Dorp 4,5 WINNAAR
5 E. van ‘t Hof 1
6 R. Derksen 0
Groep 3 Punten (uit 4)
1 J. Senders 3 WINNAAR
2 L. Jap 3 WINNAAR
3 C. de Weert 1
4 W. Zwinkels 0
5 D. Binnendijk 3 WINNAAR
6 C. Tensen 0
Groep 4 Punten (uit 4)
1 J. Hellenberg 3,5 WINNAAR
2 M. Walraven 1
3 F. Erwich 2,5
4 H. van der Scheer 1,5
5 J. Kuipers 1,5
6 R. Brandsteder 0
Groep 5 Punten (uit 4)
1 B. van de Bosse 3 WINNAAR
2 C. Molsbergen 2
3 J. Kettenis 3
4 O. Godeaux 2
5 S. Bingen 0
6 L. de Mol 0

Snelschaken avond 1

Naar boven

Ronde 1 Snelschaken LSG 2015-2016
Dinsdag 25 augustus 2015
Groep 1 Punten (uit 5)
1 J.W. de Jong 3,5
2 A. Pijpers 3,5
3 E. van Haastert 3,5 WINNAAR
4 W. Heemskerk 1,5
5 R. van Wessel 3
6 E. van ‘t Hof 0
Groep 2 Punten (uit 5)
1 I. Wantola 4 WINNAAR
2 R. Corstjens 1
3 Q. van Dorp 3
4 R. van Ketel 4
5 D. Binnendijk 2
6 V. Fructuoso 1
Groep 3 Punten (uit 5)
1 C. Spaans 2
2 R. Straver 3
3 M. de Jeu 1
4 G. Bloothoofd 4 WINNAAR
5 J. Senders 3
6 A. Belle 2
Groep 4 Punten (uit 5)
1 J. Hellenberg 3
2 J. van der Werf 1
3 F. Erwich 3,5 WINNAAR
4 A. van de Peut 1,5
5 W. Binnendijk 3
6 A. Termeulen 3
Groep 5 Punten (uit 6)
1 D. Vernooy 2
2 B. van de Bosse 3
3 A. Serdijn 5 WINNAAR
4 C. de Weert 2
Groep 6 Punten (uit 6)
1 W. Zwinkels 4
2 C. Molsbergen 3
3 J. Kettenis 0
4 R. Uittenbogaard 5 WINNAAR