Seizoen 2016/2017

In het seizoen 2016/2017 is Edwin van Haastert  clubkampioen geworden. Hij won de play-off vierkamp met 2,5 uit 3 voor Raoul van Ketel (2), Arthur Pijpers (1,5) en Cas Kok (0). In het rapidschaken zegevierde Mark van der Werf. Het “Zwitsers” werd gewonnen door Arthur Pijpers (groep A) en Folkert Jan Geertsma (Groep B).

Eindstand eerste helft
Eindstand tweede helft
Eindstand Zwitsers Groep A
Eindstand Zwitsers Groep B
Eindstand Rapid
Snelschaken: 1 | 2 | 3 | 4

Eindstand eerste helft

RkNameELOTPRPnts#OldTotalNewRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10
1Arthur Pijpers (R)247525416.07100.00701.40100.001/316B12W118B112W110W11/31/30W½3B½
2Cas Kok (R)188424846.0796.77665.2296.3733W111W11B08B118W11/321B11/34B11/3
3Bert van der Marel214924385.5786.84577.2387.5373W110B01/346B116W11/312B11/317W11W½
4Robert Straver (R)212119915.5981.79524.4082.2227B070B18W02/347W113B116W17B12W06B½
5Justin Senders (R)201323374.5575.00502.4080.011/31/311B11/30R8W½46B125W10R13B1
6Coenraad Spaans (R)189421554.5677.77498.2979.601/31/31/30W015B142W10B18B10R4W½
7Henk van der Scheer (R)188519905.5978.54494.6479.2337B11/312W00W113B121B00B14W00W18B½
8Frans Erwich (R)190019686.01076.96482.0877.9769W165B½4B12W066B15B½27W½6W016B17W½
9Adinda Serdijn198125524.0479.41461.2675.881/347B11/30B11/30R0W10R0W10R
10Rudy van Wessel239823812.5469.99457.0175.461/33W11/31/32/31B00R0R0B½16W1
11Eric van ’t Hof206720415.51071.52456.7875.4312W½2B05W072B128W138W117B016B00B124W1
12Richard Schelvis216121453.5677.60443.0274.0511B½19W17B11/31B01/33W01/327B10R
13Daan Binnendijk (R)187019324.5973.88425.7372.3143B½17W015B10B17W04W00B11/30B15W0
14Edwin van Haastert242826973.0374.29406.6270.391/320W11/339B11/30R0R0R25W10R
15Ornett Stork210418874.0764.87400.9669.831/322B013W01/36W01/347B136W146B123W1
16Ernst Gevers205420284.0970.44396.3569.361/31W029B174W13B030W14B011W18W010B0
17Wim Heemskerk219920563.0572.00393.3769.0621W013B11/31/319B11/311W10R3B00R
18Eelco Kuipers230721433.0569.69371.8966.9141W11/322B11W02B01/31/30R30W10R
19Wybe Evenhuis (R)181220403.0569.20365.0966.221/312B01/30B117W023W10W11/30R0R
20Marcel Wubben202720843.0568.58361.2465.841/314B01/30W11/30R0W½30B10B½0R
21Ik Oei198120902.5564.87361.0865.8217B11/31/31/30R7W12W00R24B022B½
22Erik Schoehuijs222021253.0564.02358.8265.5956B½15W118W01/31/31/30R0R35B121W½
23Chris de Weert177017814.0866.97355.5465.2657W130B00W½1/342B½19B01/349W10W115B0
24Raoul van Ketel224022363.0466.60355.3665.251/31/31/30R63B10R0R32B121W111B0
25Erik Oosterom211220533.0667.60353.5565.0647W126W028B142W11/31/31/35B014B00R
26Mark van der Werf239927302.0267.97353.4165.051/325B11/31/30R0R0R0R0W10R
27Albert Termeulen209320962.5467.62353.3065.044W11/31/31/330B10R8B½0R12W00R
28Quinten Salomons1809F18093.5659.75341.7163.881/361W125W043B½11B01/31/340W10R35B1
29Johan Stins180918833.0557.73321.4861.841/31/316W00B01/30R0B153W10R42B1
30Michel Hubert (R)177018213.0761.89319.4861.6479B123W11/31/327W016B00W120W018B01/3
31Folkert Jan Geertsma193123672.0262.49305.0260.191/31/31/30B10R0R0W10R0R0R
32Rob Uittenbogaard152415493.5856.11301.7759.8650W066W069B11/30W134B033B½24W01/30W1
33Gregor Waskowsky151115653.5759.23298.1659.502B079W143B01/30B061W132W½1/30B11/3
34Don van den Biggelaar175317682.0360.46293.8959.071/31/336B10W01/332W12/30R0R0R
35Onur Ada140017263.0559.81287.7458.461/31/31/30R70B157W137B10R22W028W0
36Chiel Kuiper (R)147915453.5854.00285.1458.191/368B134W051W½0W01/340B015B061W10W1
37Luuk Hoogeveen159115453.0759.23284.6958.157W069B11/31/30B045W135W01/30W10B0
38Patriek Tromp196619542.0459.77280.0357.681/31/31/30W10R11B00B½0R0W½0R
39Marnix Hofman218121912.0359.77276.4557.321/341B11/314W01/30R0R0R53B10R
40Michiel Zeevaarder (R)167416872.5457.85266.8556.361/31/30W½1/30R0R36W128B00B10R
41Marcel de Jeu194417612.0657.75264.3956.1118B039W054B10B11/31/30W01/30W00R
42Frank Korving (R)176916332.0757.32260.6055.731/343W10B025B023W½6B01/31/30B½29W0
43Frank Hordijk157717442.0457.24257.6055.4313W½42B033W128W½1/31/31/30R0R0R
44Reinier Feiner2512F25121.0156.95253.3155.001/31/31/30R0R0R0R0R0W10R
45Bart van den Bosse (R)172615812.5549.29238.0953.471/31/30B½1/368W137B00R0R0B059W1
46Sikuan Lam (R)148818002.0554.36229.3452.5978B11/31/33W01/366B15W00R15W00R
47Manfred Kindt198515662.0653.94226.8252.3425B09W01/370W14B01/315W01/357B10R
48Ruud Dobbelaar (R)166718491.5253.19218.2151.471/31/30W½1/30R0R0R0R0W10R
49Olivier Huizer (R)185316052.0452.19215.8651.241/31/31/30B00R68B154W123B00R0R
50Ronald van Vleuten165020871.0151.69208.3550.4832B11/31/31/30R0R0R0R0R0R
51Timo Yeh146315992.0352.06208.2850.481/31/364W136B½1/353B½0R0R0R0R
52Gerard Vink169717831.5251.96206.7450.321/31/30B11/30R0R0R0R0W½0R
53Chris Molsbergen (R)149513522.0750.83203.3349.981/372W½57B11/30B051W½1/329B039W00B0
54Chi Yun Cchung141816162.0446.00200.9349.741/31/341W01/30R0R49B00R76W166W1
55Jaap van der Heijden (R)185118901.0251.10198.6549.511/31/31/30B00R0R0W10R0R0R
56Quirinius van Dorp210822220.5150.13190.4848.6922W½1/31/31/30R0R0R0R0R0R
57Stanley Bingen127712852.0846.31189.5348.5923B01/353W069W10W035B061B02/347W00W1
58Vincent Schenkelaars177617671.0249.54184.0648.041/31/31/30B00R0R0W10R0R0R
59Rick Derksen183916691.0348.88183.8948.031/31/31/30W00R0R0B10R0R45B0
60Klaus Becker150019631.0143.70178.6147.491/31/31/30R0R0R0R0R0R69W1
61John Kettenis157512491.5747.48176.2547.261/328B01/368W½0W033B057W11/336B00W0
62Peter Sonneveldt152015961.5242.94174.7447.111/31/31/30R0B½0R0R0R0R0B1
63Michiel van Wissen225018201.0248.40172.5246.881/31/31/30R24W00R0R0R69B10R
64Alisha Warnaar144614092.0347.82170.9046.721/31/351B01/30R79W168B10R0R0R
65Joel van der Werf177019020.5147.69167.3546.361/38W½1/31/30R0R0R0R0R0R
66Jeroen Peper1342F13421.0445.75158.3645.461/332B11/31/38W046W00R0R0R54B0
67Peter van der Hoeven168618231.0146.60156.6845.291/31/30W11/30R0R0R0R0R0R
68Jaap Davelaar (R)1270F12701.5642.04151.7244.791/336W01/361B½45B049W064W01/30R79B1
69Puck de Wit140011961.5844.83144.9144.118B037W032W057B01/31/372W176B½63W060B0
70Nyuk Lyn Cchung1238F12381.0443.36129.8242.601/34W01/347B035W01/30R0R71B10R
71Ruud van Dijk1284F12841.0237.55113.1940.921/31/31/30R0R0R0R0R70W076B1
72Eva van Harten1250F12500.5341.09105.0540.111/353B½1/311W01/30R69B00R0R0R
73Jonathan Faydi197015860.0141.05104.8440.093B01/31/31/30R0R0R0R0R0R
74Rolf Corstjens209714910.0139.9093.9338.991/31/31/316B00R0R0R0R0R0R
75Rens Minnema186112160.0237.8474.8737.081/31/31/30W00R0R0B00R0R0R
76Cor Oosterom13309840.5337.2874.1237.001/31/31/30R0R0R0R69W½54B071W0
77Jaap Beetstra173111150.0236.8465.5036.141/31/30B01/30R0R0R0R0B00R
78Koen van Lankveld17549250.0134.1139.8133.5646W01/31/31/30R0R0R0R0R0R
79Gert Helfferich10537070.0433.3337.6033.3330W033B01/31/31/364B00R0R0R68W0
Naar boven

Eindstand tweede helft

RkNameELOTPRPnts#OldTotalNewRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10
1Edwin van Haastert242826196.0697.07708.00100.0010W117W136B11/37W115B11/32/31/33W1
2Raoul van Ketel225424886.57100.00651.7194.4021W11/312B½51B11/33W15W120B116W11/3
3Henk van der Scheer (R)188521527.01088.06534.8282.7645W131W17B036W10W12B016B119W10W11B0
4Daan Binnendijk187023405.0574.27487.9078.0968B11/31/327B11/30R0R21W10B16W1
5Eelco Kuipers231521894.0680.32484.9877.801/37B057W133B110W11/32B02/312W11/3
6Nyuk Lyn Cchung162519705.5977.51443.7873.7055W134B½48W110B½15W½16B01/317W120B14B0
7Vincent Fructuoso212524383.0469.25425.1871.851/35W13W11/31B01/30R0R0R15B1
8Coenraad Spaans (R)189419225.0972.91413.5070.6952B133W½11B021W½0B½9W10B½15W½0W½1/3
9Quinten Salomons147417375.0772.55410.1270.351/313W½63W122B½35W18B051B11/336W11/3
10Eric van ’t Hof207221184.0866.89405.6569.911B039W114B½6W½5B01/333W111B01/321W1
11Rudy van Wessel239523803.0471.37385.1567.8739B11/38W11/31/30R0B010W10R0R
12Ornett Stork209521363.0770.14383.6667.7242B½16W12W½15B018B01/321W11/35B01/3
13Alisha Warnaar147817294.5767.58370.8666.4420B09B½38W01/374B168W122B133W11/31/3
14Marnix Hofman218522593.0470.43364.4165.8016B½1/310W½1/321B11/315W10R0R0R
15Erik Oosterom213720123.0769.72364.0165.7650W11/31/312W16B½1W014B08B½1/37W0
16Robert Straver211219163.5867.19361.0965.4714W½12B062B123W027B16W13W01/32B01/3
17Ik Oei199118673.5761.74355.4364.9156W11B01/31/320W½19B027W16B01/335B1
18Arthur Pijpers (R)246022892.0368.77347.8764.1631B11/31/31/312W10R0W02/30R0R
19Marcel Wubben202020083.0567.57346.2263.991/31/31/325W½0B117W10R3B00B½0R
20Frank Korving (R)176918393.0667.67344.2363.7913W121B½1/31/317B½0B11/32W06W00R
21Frans Erwich (R)190018144.01064.90327.7662.152B020W½66B18B½14W036W112B04B035W110B0
22John Kettenis155015834.0858.37325.9261.971/31/370W19W½49B052B½13W028B027W10W1
23Mark van der Werf242024121.5265.50322.0061.581/31/31/316B10R0R0B½2/30R0R
24Patrick Tromp196621052.5363.29307.0260.091/31/31/30R0W10R0B½0R0W10R
25Justin Senders (R)201520953.0463.95306.1860.011/31/31/319B½0R57B10R54W133B½0R
26Marcel de Jeu194420612.5362.64301.1259.501/31/31/30R0W10R0B10R0B½0R
27Rob Uittenbogaard152415243.0855.43294.7758.872/345B11/34W016W00W117B00W022B00W1
28Wim Heemskerk221018533.0454.80292.4358.641/31/31/30R31B00R68W122W10R43B1
29Robin Schenkelaars145014385.51055.34291.6758.5634W048B045W076B139W074B169B143W½68B136W1
30Jelmer Jens242028131.0160.09278.2757.231/31/31/30R0R0R0W10R0R0R
31Cas Kok (R)189521322.0459.22278.2457.2318W03B039B11/328W11/31/30R0R0R
32Adinda Serdijn198120382.0359.91276.6457.071/31/31/30R0W10R0B00R0W10R
33Ernst Gevers202816352.5758.02274.8256.891/38B½1/35W048B151W½10B013B025W½1/3
34Michel Hubert (R)177016932.5458.98268.3556.2429B16W½1/352W10W01/31/30R0R0R
35Bart van den Bosse (R)171515843.0658.39268.0556.211/31/31/374W19B00B152W10R21B017W0
36Chi Yun Cchung141815443.0956.85257.3155.1441W161B11W03B042W021B01/348W19B029B0
37Ronald van Vleuten165019363.0357.56253.6954.781/31/373B11/30R45W175B10R0R0R
38Michiel Zeevarder167416902.0356.58245.1853.941/351W013B11/31/30W10R0R0R0R
39Manfred Kindt200416982.0549.47242.6953.6911W010B031W01/329B11/31/30R0R48B1
40Jaap van der Heijden185125211.0156.07242.1353.631/31/31/30R0B10R0R0R0R0R
41Luuk Hoogeveen159115112.5648.82235.2652.9536B01/31/359W½56B01/30R0B½69W½0W1
42Erik Schoehuijs217821041.5255.38232.6952.6912W½1/31/31/336B10R0R0R0R0R
43Hans Wansink160015782.5454.06230.8852.511/31/31/30R0R69W10R29B½45B128W0
44Folkert-Jan Geertsma193120231.5254.65229.3652.361/31/31/30R0B10R0R0R0B½0R
45Stanley Bingen (R)127714123.01053.42227.8552.213B027W029B168B157W037B050W00W143W00B0
46Rens Minnema186123151.0153.70220.8651.511/31/31/30R0W10R0R0R0R0R
47Reinier Feiner197423001.0153.41218.2651.261/31/31/30R0B10R0R0R0R0R
48Onur Ada1411F14112.0652.18215.1250.941/329W16B063B133W01/31/336B00R39W0
49Quirinius van Dorp212619231.5252.44212.6050.691/358B½1/31/322W10R0R0R0R0R
50Bert van der Marel211917182.0352.86211.3750.5715B01/31/369W11/30R45B10R0R0R
51Timo Yeh151217081.5453.03210.3250.471/338B11/32W01/333B½9W00R0R0R
52Chiel Kuiper (R)147913343.0951.69209.9050.428W070B½68W134B069B122W½35B00W01/30W0
53Peter van der Hoeven168621771.0151.88204.4449.881/31/31/30R0R0B10R0R0R0R
54Rik Derksen183918931.0250.45191.1948.561/31/31/30R0B10R0R25B00R0R
55Gregor Waskowsky151115851.5346.50188.0848.256B01/31/31/30R0R0R0B10R0B½
56Richard Schelvis215817911.0247.85173.2146.7717B01/31/31/341W10R0R0R0R0R
57Stefan Vleming140316371.0347.96167.1646.171/31/35B01/345B125W00R0R0R0R
58Olivier Huizer (R)185321280.5147.51164.2245.881/349W½1/31/30R0R0R0R0R0R
59Johan Stins180915661.0346.56158.8345.3461W01/31/341B½0W½1/30R0R0R0R
60Job Segers135017491.0140.68152.3744.701/31/31/30R0R0R0R0R0R63B1
61Juri Agaian1612F16121.0245.91149.2444.3959B136W01/31/31/30R0R0R0R0R
62Wybe Evenhuis (R)185017680.5245.69148.6244.321/31/316W01/30B½0R0R0R0R0R
63Puck de Wit1186F11861.5544.46142.0843.671/368W½9B048W01/31/30R69B10R60W0
64Jaap Beetstra173117770.5144.75140.4343.511/31/31/30R0R0B½0R0R0R0R
65Vincent Schenkelaars177617530.5144.47137.9243.261/31/31/30R0B½0R0R0R0R0R
66Chris de Weert (R)177013831.0338.79131.0342.571/31/321W01/30R0W00R0R0R69B1
67Ruud Dobbelaar166716690.5143.60130.0842.481/31/31/30R0R0W½0R0R0R0R
68Chris Molsbergen (R)149511541.51041.89121.1041.594W063B½52B045W075W113B028B00B029W00B0
69Cor Oosterom1035F10350.5740.10105.3240.011/31/31/350B052W043B029W063W041B½66W0
70Gert Helfferich105313170.5240.52102.1039.691/352W½22B01/31/30R0R0R0R0R
71Peter Sonneveldt152012770.5239.2897.1739.201/31/31/30R0R0R0R0B½0R0B0
72Don van den Biggelaar175311360.0135.6258.3535.341/31/31/30R0W00R0R0R0R0R
73Jeroen Peper1087F10870.0135.0953.3234.841/31/337W01/30R0R0R0R0R0R
74Jaap Davelaar (R)809F8090.0334.1545.1534.031/31/31/335B013W029W00R0R0R0R
75Sikuan Lam15009150.0234.0043.5033.861/31/31/30R68B00R37W00R0R0R
76Adriaan Schouten887F8870.0133.3338.1933.331/31/31/329W00R0R0R0R0R0R
Naar boven

Eindstand Zwitsers Groep A

No.NaamScoreWPSBPSrat.TPRW-We
1Pijpers, Arthur6.029.525.2524.524752592+0.89
2Kuipers, Eelco5.522.517.5019.023072433+0.89
3Van Haastert, Edwin5.029.518.7524.024282444+0.29
4De Jong, Jan-Willem5.023.014.7516.024352380-0.25
5Van der Werf, Mark4.530.017.5020.523992411+0.19
6Wiersma, Eelke4.529.017.2519.523382358+0.24
7Roobol, Martin4.026.511.7517.022882259-0.06
8Hofman, Marnix4.025.512.7516.521862275+0.72
9Van Wessel, Rudy4.024.511.0016.523982271-0.65
10Van Wissen, Michiel4.024.510.0016.022262304+0.76
11Senders, Justin4.024.013.0015.520132177+1.06
12Schelvis, Richard4.023.511.7514.521612148-0.04
13Van der Marel, Lambertus4.021.09.5011.521492192+0.41
14Heemskerk, Wim3.529.512.7518.521992204+0.01
15Straver, Robert3.529.512.5017.021212471+1.70
16Kok, Cas3.026.011.5013.018842070+1.02
17Van ’t Hof, Eric3.026.09.5014.020672117+0.27
18Bloothoofd, Gerrie3.025.59.0011.520942157+0.32
19Schoehuijs, Erik3.022.58.2513.522201961-1.39
20Termeulen, Albert3.021.07.2510.520932049-0.44
21Stork, Ornett2.524.08.0013.021042026-0.43
22Feiner, Reinier2.523.05.258.519742073+0.69
23Vreugdenhil, Frans2.522.06.2510.519441958+0.05
24Kindt, Manfred2.520.56.0010.019852034+0.30
25Polak, Alexander2.024.05.7510.521412108-0.26
26Van Ketel, Raoul2.021.05.509.522441987-2.05
27Serdijn, Adinda1.522.54.758.519811902-0.41
28Van Dorp, Quirinius1.522.54.009.021081985-0.64
29Mol, Marcel1.025.55.507.020622142+0.22
30Oosterom, Erik0.527.51.250.521121789-2.19
31Faydi, Jonathan0.519.51.503.019701386-0.22
32Fructuoso van der Veen, Vincent0.017.50.000.021151455-1.00
Naar boven

Eindstand Zwitsers Groep B

No.NaamScoreWPSBPSrat.TPRW-We
1Geertsma, Folkert-Jan6.027.022.5022.519312016+0.65
2Minnema, Rens6.026.522.0023.518612124+1.61
3Van den Biggelaar, Don5.029.519.2523.517531912+1.64
4Van der Werf, Joel5.029.019.5019.017201969+1.67
5Binnendijk, Daan5.028.017.5021.518701867+0.14
6Van der Heijden, Jaap4.528.015.7517.518511818+0.01
7Huizer, Olivier4.527.515.7518.018531843-0.02
8Hellenberg, Jan4.527.515.2520.019421902-0.16
9Korving, Frank4.526.016.0018.517691986+1.13
10Van der Scheer, Henk4.523.012.5015.018851720-1.01
11Van Lankveld, Koen4.028.013.2519.017541785+0.42
12Van den Bosse, Bart4.027.513.5015.517261821+0.71
13Stins, Johan4.027.513.2517.518091684-0.71
14De Jeu, Marcel4.026.513.5016.019441710-1.25
15Spaans, Coenraad4.026.014.2516.518941827-0.32
16Schenkelaars, Vincent4.022.011.0013.517761721-0.27
17Hordijk, Frank3.530.514.7516.515771786+1.36
18Warnaar, Alisha3.527.012.5016.514461754+1.69
19Zwinkels, Wim3.526.512.5015.018671718-0.90
20Cchung, Nyuk Lyn3.525.511.7515.516131800+1.47
21De Weert, Chris3.523.09.5013.017701612-1.04
22Evenhuis, Wybe3.519.07.5012.018121642-0.90
23Hubert, Michel3.027.010.7514.517701676-0.58
24Dobbelaar, Ruud3.026.010.2514.016671664-0.12
25Van Vleuten, Ronald3.024.07.5012.516501565-0.53
26Hoogeveen, Luuk3.024.07.5012.515911607+0.01
27Schenkelaars, Robin3.024.07.5013.014501553+0.54
28Cchung, Chi Yun3.023.07.7510.014181616+1.34
29Yeh, Timo3.023.07.7512.514631621+0.52
30Ada, Onur3.020.05.009.0000
31Kettenis, John2.527.57.7512.515751736+1.03
32Peper, Jeroen2.524.07.5010.5000
33Uittenbogaard, Rob2.523.07.009.515241401-0.98
34Molsbergen, Chris2.522.05.008.514951428-0.71
35Salomons, Quinten2.519.55.007.514551453-0.17
36Waskowsky, Gregor2.026.04.259.515111358-1.22
37Davelaar, Jaap2.022.56.259.515421465-0.33
38Ambagts, Thijs2.022.05.509.515381398-0.89
39Kuiper, Machiel2.020.03.756.514791421-0.67
40Bingen, Stanley2.018.52.505.012771179-0.82
41Helfferich, Gert1.519.52.756.010531269+0.96
42Lam, Sikuan1.519.02.253.514881210-2.06
43Wansink, John1.0------------
44Van Harten, Eva1.020.51.505.011421107-0.43
45Becker, Klaus1.019.01.503.0000
46Oosterom, Cor1.019.00.001.01359441-1.86
Naar boven

Eindstand Rapid

RkNameELOTPRPnts#BhzSBRnd 1Rnd 2Rnd 3Rnd 4Rnd 5Rnd 6Rnd 7Rnd 8Rnd 9Rnd 10Rnd 11Rnd 12
1Mark van der Werf240723729.51280.562.2523B110W½16B½15W125B13B½2W½9W118B18B½4W16W1
2Eelco Kuipers230922929.01281.560.0019W024B126B111W½16B19W11B½3B15W14W08B112W1
3Rudy van Wessel240023318.01187.058.0026W119B18W½22B½10B11W½25B12W00R7B15B14W½
4Michiel van Wissen223423677.5891.057.50½R1R0R0R6W½21B119W110B17W12B11B03B½
5Robert Straver210122477.0882.046.25½R1R0R0R31W128W123B125W12B09B13W010W½
6Ernst Gevers200021927.0881.048.00½R1R0R0R4B½23W029B111W110W118B19W11B0
7Ornett Stork209020157.01272.537.5011B027W135B116W½9B010W112B118W½4B03W021B18W1
8Wim Heemskerk218622106.5885.546.5027B111W13B½9W1½R1R0R0R12B11W½2W07B0
9Marnix Hofman218421216.51283.539.5024W117B122W½8B07W12B011W11B016B15W06B013W1
10Eric van ’t Hof212320166.51277.535.0033W11B½25W½17B13W07B027W14W06B023B111W15B½
11Chi Yun Ccung143520436.51276.038.007W18B012W12B½24W125W09B06B023W117B110B016W1
12Joel van der Werf169419786.51273.534.5022W029B111B026W121W117B½7W031B18W016B118W12B0
13Quirinius van Dorp215023715.5480.546.00½R1R1R0R0R0R0R0R14B115W117W19B0
14Jan-Willem de Jong243521475.5477.542.50½R1R1R0R0R0R0R0R13W032B123W133B1
15Manfred Kindt199719015.5872.532.0029W122B019W11B0½R1R0R0R17W013B028W118B1
16Erik Oosterom209917585.51272.527.5021B½35W11W½7B½2W018W028B117B19W012W027B111B0
17Henk van der Scheer191117825.51168.024.751R9W023B110W027B112W½18B016W015B111W013B030B1
18Daan Binnendijk187519375.0875.031.00½R1R0R0R20W116B117W17B½1W06W012B015W0
19Ronald van Vleuten163618435.0869.529.752B13W015B027W029B134W14B023W½1R½R0R0R
20Frank Korving179017295.0467.532.00½R1R0R0R18B030B131W034W11R½R0R0R
21Quinten Salomons154916955.0965.025.2516W½25B029W1½R12B04W035B½½R27W128B17W00R
22Eelke Wiersma233823404.5483.548.0012B115W19B½3W½½R1R0R0R0R0R0R0R
23Frans Erwich189117034.51271.020.251W033B117W025B035W16B15W019B½11B010W014B027W1
24Rob Uittenbogaard156314764.5761.521.259B02W01R35W111B027W034B½30B10R1R0R0R
25Coenraad Spaans192019234.0875.033.0035B½21W110B½23W11W011B13W05B00R0R0R0R
26Bart van den Bosse171517054.0571.027.753B01R2W012B0½R½R30W127B10R0R0R0R
27Nyuk Lyn Cchung160716264.01265.018.508W07B033W119B117W024B110B026W021B030W116W023B0
28Alisha Warnaar155016154.0663.023.50½R1R0R0R37W15B016W0½R34B121W015B00R
29Job Segers135013344.0657.514.5015B012W021B01R19W035B16W0½R1R½R0R0R
30Chiel Kuiper145014554.0853.016.75½R1R0R0R34B½20W026B024W033B127B035W117W0
31Justin Senders203517653.5473.035.00½R1R0R0R5B037W120B112W00R0R0R0R
32Ben de Leur200119783.5371.535.25½R0R0R0R0R0R0R0R35B114W033W11R
33Chris Molsbergen148113903.5754.012.2510B023W027B01R½R1R0R0R30W034W132B014W0
34John Kettenis156012043.5749.513.50½R1R0R0R30W½19B024W½20B028W033B01R35W0
35Cor Oosterom133913843.01161.010.5025W½16B07W024B023B029W021W½36B032W01R30B034B1
36Chris de Weert175119022.5174.038.25½R1R0R0R0R0R0R35W10R0R0R0R
37Thijs Ambagts15109871.5261.025.00½R1R0R0R28B031B00R0R0R0R0R0R
Naar boven

Snelschaken avond 4

Naar boven

Eindstand groep 1
Naam Uit 5
R. van Ketel 3
E. van Haastert 4,5 Winnaar
R. Corstjens 1,5
M. Hofman 2
J. Senders 0,5
R. van Wessel 3,5
Eindstand groep 2
Naam Uit 5
J.W. de Jong 5 Winnaar
Q. van Dorp 4
C. Kok 1
V. Fructuoso 2,5
R. Schelvis 2,5
F. Vreugdehil 0
Eindstand groep 3
Naam Uit 5
R. Straver 3
J. Faydi 5 Winnaar
C. de Weert 1,5
M. Kindt 2
E. van ‘t Hof 2,5
M. de Jeu 1
Eindstand groep 4
Naam Uit 5
A. Termeulen 4 Winnaar
R. van Vleuten 2,5
D. Binnendijk 3,5
K. Becker 0
I. Oei 2
E. Oosterom 3
Eindstand groep 5
Naam Uit 5
F. Korving 5 Winnaar
R. Uittenbogaard 1
M. Zeevaarder 4
C. Kuiper 3
C. Molsbergen 2
S. Bingen 0

Snelschaken avond 3

Naar boven

Groep A
uit 5:
1 Pijpers 4,5 Winnaar
2 Van Haastert 3
3 Van Ketel 1
4 Van Dorp 3
5 Wiersma 2,5
6 Schelvis 1
Groep B uit 5:
1 Van der Werf, M 3,5
2 Spaans 1,5
3 Stork 2
4 Van Wessel 4 Winnaar
5 Fructuoso 2
6 Hofman 2
Groep C uit 5:
1 Oosterom, E 3
2 Binnendijk, D 1
3 Van ‘t Hof 2
4 Van der Werf, J 3
5 Kindt 4 Winnaar
6 Salomons 2
Groep D uit 5:
1 Straver 5 Winnaar
2 Korving 3
3 Van den Bosse 1
4 Cchung, NL 1,5
5 Van Gunsteren, D 2
6 Van der Marel 2,5
Groep E uit 5:
1 Cchung, CY 5 Winnaar
2 Ada 2
3 Kenstra 4
4 Van Gunsteren, L 3
5 Bingen 0
6 Oosterom, C 1

Snelschaken avond 2

Naar boven

Finalegroep 1 Uit 7
A. Pijpers 5
M. van de Werf 3,5
J.W. de Jong 4
B. van der Marel 3
M. Kindt 0,5
E. Kuipers 5
R. van Wessel 5
A. Polak 2
Finalegroep 2 Uit 7
R. Straver 3
E. van ‘t Hof 1,5
L. Jap 3,5
M. de Jeu 2,5
R. van Ketel 4,5
M. Hofman 5
E. Oosterom 5
C. Kok 3
Finalegroep 3 Uit 7
J. van der Heijden 2
B. van den Bosse 2
C. de Weert 3,5
F. Korving 4,5
D. Binnendijk 2,5
R. Schelvis 5,5
E. Gevers 4
M. Hubert 4
Finalegroep 4 Uit 7
S. Vleming 5
N.L. Cchung 6
H. van der Scheer 2
K. Becker 6
R. van Vleuten 3
S. Bingen 1
C. Oosterom 2
R. van Dijk 3

Snelschaken avond 1

Naar boven

Groep 1 (uit 5)
De Jong, JW 2
Slingerland, F 3
Galehdari, B 2
Kevlishvili, R 4
Van der Werf, M 2,5
Kuipers, E 1,5
Groep 2 (uit 5)
Van Ketel, R 2
Stork, O 2
Van Wissen, M 3
Bosman, M 3
Van Haastert, E 3
Van Dorp, Q 2
Groep 3 (uit 5)
Fructuoso, V 2,5
Jap, L 2,5
Schrik, R 3,5
Bannink, B 2,5
Bloothoofd, G 0
Corstjens, R 4
Groep 4 (uit 5)
Feiner, R 2,5
Jansen, N 2,5
Gevers, E 2
Lesger, M 3,5
Hofman, M 4,5
Yeh, T 0
Groep 5 (uit 5)
Van Dam, N 4
De Jeu, M 3,5
Kindt, M 2
Tromp, P 3,5
Vreugdenhil, F 1
De Weert, C 1
Groep 6 (uit 5)
Salamons, Q 2
Erwich, F 3
Binnendijk, D 4
Evenhuis, W 1,5
Veenendaal, L 3
Schenkelaars, V 1,5
Groep 7 (uit 5)
Verschoor, M 1
Van der Werf, J 5
Van der Scheer, H 2
Minnema, R 2
Scherpenisse, K 1
Chung, C 4
Groep 8 (uit 5)
Kuiper, M 1,5
Chuncg, N 4
Van Vleuten, R 4
Galedari, B 4
Karis, P 1,5
Carlsen, M 0
Groep 9 (uit 5)
Molsbergen, C 2
Warnaar, A 5
Van Dorp, T 4
Van Harten, E 2
Bingen, S 1
Kasparov, G 0